Browsing: Jetesë

Jetesë

KADAIF: Kadaifi eshte nje embelsire turke shume e njohur edhe ne vendin tone, e cila pregatitet vecanerisht me rastin e…

Përgatitja e mafinave në dy mënyra Mënyra e parë: Përbërësit : 1 filxhan sheqer1 filxhan vaj 1 filxhan kos1 ve1 sheqer…

Perdoret per te forcuar sistemin imunitar, per te larguar kollen dhe per te luftuar gripin . Perberesit:1 hudher e coptuar1…