Facebook Twitter Youtube Google Plus Skype Vimeo RSS

Contact

Contact Form

Send an email. All fields with an * are required.

Redaksia Motra Ime

Aliquam non risus sed quam rutrum suscipit et quis ante. Proin vel purus vitae risus.

Adresa:
Redaksia Motra Ime, Prishtinë 10000, Kosovë

Phone: (000) 555 0000
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Web: www.motraime.com

Nunc in tortor vitae dui interdum congue. Nam vel sem leo, ut sodales quam. Etiam vitae ipsum ligula. Etiam sed orci nisl, ut luctus turpis.

Na kontaktoni:

Për paqartësi, pyetje, sugjerime, bashkëpunime, vërejtje dhe arsye të tjera na kontaktoni:

Email
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel:
+377 44 000 111

Prishtinë
Rruga "Pa emer".

Vegëza të dobishme

Ngjarje të rëndësishme

Grup i nenave gjidhenese ne Fb

18 December 2014

Gupi i nenave gjidhenese ne FB (https://www.facebook.com/groups/gjidhenja/) Ky grup ka per...

“Klubi i librit”

29 April 2014

Selam alejkum motra të dashura, Insha Allah Qendra EMTEC (Prishtine) po...

Kurs online

02 April 2014

Abonohuni

Për tu njoftuar për publikimet dhe ngjarjet e fundit përmes emailit, ju lutem abonohuni me emailin tuaj.