Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 617
Facebook Twitter Youtube Google Plus Skype Vimeo RSS
Shëndeti
  Kinezet janë të njohura për tenin e tyre të jashtëzakonshëm, ndërsa sekreti i tyre është çaji, respektivisht kombinimi i dy çajrave. Çaji i gjelbër dhe i bardhë janë të pasur me anti-oksiduesin epigalokatein galato apo EGCG, i cili shpejton ripërtëritjen e qelizave dhe zbut paraqitjen e rrudhave. Mjafton të…
Lëkura problematike. Lëkurë e ngrehur, lehtë skuqet dhe bëhet e thatë, sa më parë do ta largoni atë që këtë lëkurë e ngarkon dhe e irriton dhe më së miri këtë do ta bëni me një qumësht për fytyrë. Pas kësaj fytyrën do ta lyeni me Ph krem neutral që…
Idetë e mëposhtme për ushqim të shëndetshëm do t’ju dhurojnë një dietë të larmishme dhe të balancuar gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, insha Allah! Ato përfshijnë përbërës nga pesë grupet më kryesore të ushqimeve. Kjo skicë ushqimore është shkruar nga ekspertë mjekësorë nën konsultim me dijetarë islamë. Lëngjet (uji…
Perdoret per te forcuar sistemin imunitar, per te larguar kollen dhe per te luftuar gripin . Perberesit:1 hudher e coptuar1 luge mjalte2 luge xhinxher1/2 luge spec te kuq1/2 luge me kanelle1/2 gote leng limoni Mund te pini dy ose tre gota nga kjo perberje derisa simptomat te jene larguar.
Ginsengu Dhe Vetite Kuruese Te Tij Ginsengu Ginsengu është bimë e mirënjohur në mesin e banorëve të vjetër siberianë dhe në shumë zona të Azisë. Ai është përdorur në mjekësinë e lashtë kineze për mijëra vite me rradhë si fuqizues i trupit, që gjë vazhdon edhe sot e kësaj dite.…
  Me hyrjen e muajit të begatë të Ramazanit në stinën e verës, agjëruesit i vështirësohet më shumë çështja e etjes, normale kjo për zgjatjen e kohës së agjërimit më shumë se 14 orë në ditë të nxehta, duke bërë që organizmi të ketë humbje të vazhdueshme të ujit gjatë…
Page 1 of 3

Na kontaktoni:

Për paqartësi, pyetje, sugjerime, bashkëpunime, vërejtje dhe arsye të tjera na kontaktoni:

Email
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel:
+377 44 000 111

Prishtinë
Rruga "Pa emer".

Vegëza të dobishme

Ngjarje të rëndësishme

Grup i nenave gjidhenese ne Fb

18 December 2014

Gupi i nenave gjidhenese ne FB (https://www.facebook.com/groups/gjidhenja/) Ky grup ka per...

“Klubi i librit”

29 April 2014

Selam alejkum motra të dashura, Insha Allah Qendra EMTEC (Prishtine) po...

Kurs online

02 April 2014

Abonohuni

Për tu njoftuar për publikimet dhe ngjarjet e fundit përmes emailit, ju lutem abonohuni me emailin tuaj.