Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 617
Facebook Twitter Youtube Google Plus Skype Vimeo RSS
Imazh
Pas veres dhe me fillimin e vjeshtes folket kane nevoje per kujdesje te vecanta, mendoni qe kjo periudhe koicidon dhe me nderrimin e stines.Floket duken te lodhur dhe te stresuar dhe shpesh verifikohet edhe nje renie e cila mund te behet shqetesuese. Problemi derivon edhe nga kujdesi i paket gjate…
Kremërat e kozmetikës po përdoren gjithnjë e pak për shkak të përmbajtjes së kimikateve në to! Sytë janë kthyer tek vajërat bimore, të cilat janë testuar nga popuj të ndryshëm për vite me radhë dhe që ofrojnë një lëkurë me shkëlqim, të hidratuar dhe pa rrudha. Indianët dhe kinezët përdorin…
        Një formulë e rregullimit te flokëve tuaj ,duke shndërruar çorapet në ''pungj'' të butë . Së pari e vëni atë në flokët tuaj, pastaj rrokullisni flokët tuaj deri në çorapë./motraime  
Gruaja i kryen punët e saj të përditshme në shtëpi në mënyrën më të mirë që di. Nganjëherë ajo është prej atyre që dallohen me cilësi të mira,si për shembull ajo është gjellëbërëse e mirë, i kushton vëmendje të veçantë edukimit të fëmijëve, është elegante e të ngjashme, por përkundër…
       Mjetet: 1.Mbajtëse rrobash.              2.Unaza të perdeve të banjos ose ckado që i zëvendëson ato,mundësi e mirë zëvendësimi është përdorimi i rrethit te pallomave te toaletit,prerja e tij në disa sfera,mbëeshtjellja e sferave me ngjitës me ngjyra të ndryshme.dhe në fund lidhja e tyre për mbajtësen e rrobave.…
Ka raste kur ju ushtroni presion mbi to duke përftuar efekt të kundërt dhe duke i infektuar apo lënë shenja. Nëse ju shtrydhni një pikë të zezë, ajo kthehet në një shenjë të dukshme Pikat e zeza në fytyrë janë sa të bezdisshme aq edhe të shëmtuara. Më tepër ato…

Na kontaktoni:

Për paqartësi, pyetje, sugjerime, bashkëpunime, vërejtje dhe arsye të tjera na kontaktoni:

Email
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel:
+377 44 000 111

Prishtinë
Rruga "Pa emer".

Vegëza të dobishme

Ngjarje të rëndësishme

Grup i nenave gjidhenese ne Fb

18 December 2014

Gupi i nenave gjidhenese ne FB (https://www.facebook.com/groups/gjidhenja/) Ky grup ka per...

“Klubi i librit”

29 April 2014

Selam alejkum motra të dashura, Insha Allah Qendra EMTEC (Prishtine) po...

Kurs online

02 April 2014

Abonohuni

Për tu njoftuar për publikimet dhe ngjarjet e fundit përmes emailit, ju lutem abonohuni me emailin tuaj.