Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 617
Facebook Twitter Youtube Google Plus Skype Vimeo RSS
  Po ju njohim me një mënyrë të thjeshtë se si të pastrojmë xhamat pa lënë shenja.Pasi keni humbur kohë dhe sforcim fizik për pastrimin e xhamave, rezultati më i mirë për një shtëpiake është të arrijë maksimumin. 1 shishe spray1 litër ujë1/2 gotë uthull të bardhë1/2 gotë alkool i…
Piko thatë pa rrëmujë ... bëjë këtë për sezonin shi / borë. Një mënyrë e  bukur për të tharë çizmet dike u lënë të lira. www.motraime.com

Na kontaktoni:

Për paqartësi, pyetje, sugjerime, bashkëpunime, vërejtje dhe arsye të tjera na kontaktoni:

Email
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel:
+377 44 000 111

Prishtinë
Rruga "Pa emer".

Vegëza të dobishme

Ngjarje të rëndësishme

Grup i nenave gjidhenese ne Fb

18 December 2014

Gupi i nenave gjidhenese ne FB (https://www.facebook.com/groups/gjidhenja/) Ky grup ka per...

“Klubi i librit”

29 April 2014

Selam alejkum motra të dashura, Insha Allah Qendra EMTEC (Prishtine) po...

Kurs online

02 April 2014

Abonohuni

Për tu njoftuar për publikimet dhe ngjarjet e fundit përmes emailit, ju lutem abonohuni me emailin tuaj.