Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 617
Facebook Twitter Youtube Google Plus Skype Vimeo RSS

Grup i nenave gjidhenese ne Fb

Gupi i nenave gjidhenese ne FB

Ky grup ka per qellim infomimin sa me te denje per gjidhenjen; Njekohesisht mundesojne bashkebisedimin me nenat per pervojat e tyre rreth gjidhenjes. Grupi eshte i mbyllur, vetem anetaret i shohin postimet.

Grupit mund ti bashkangjiteni duke bere kerkese tek admini qe t'ju pranoje.

Ne Fb mund ta gjeni me emrin : ''Gjidhenja - Perkrahim nenat''

https://www.facebook.com/groups/gjidhenja/

Read 2463 times Last modified on Wednesday, 24 December 2014 18:56
Rate this item
(0 votes)
More in this category: « “Klubi i librit”

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na kontaktoni:

Për paqartësi, pyetje, sugjerime, bashkëpunime, vërejtje dhe arsye të tjera na kontaktoni:

Email
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel:
+377 44 000 111

Prishtinë
Rruga "Pa emer".

Vegëza të dobishme

Ngjarje të rëndësishme

Grup i nenave gjidhenese ne Fb

18 December 2014

Gupi i nenave gjidhenese ne FB (https://www.facebook.com/groups/gjidhenja/) Ky grup ka per...

“Klubi i librit”

29 April 2014

Selam alejkum motra të dashura, Insha Allah Qendra EMTEC (Prishtine) po...

Kurs online

02 April 2014

Abonohuni

Për tu njoftuar për publikimet dhe ngjarjet e fundit përmes emailit, ju lutem abonohuni me emailin tuaj.