Error
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 617
Facebook Twitter Youtube Google Plus Skype Vimeo RSS
Materialet: Kemishe per ta dekoruarRruza Perla Fije Gjilpërë Gërshërë Metodat: 1. Poziciononi disa nga rruaza margaritar në këmishën tuaj për të vendosur se si dëshironi ti rregulloni ato. Mund ti qepni grumbull, afer njera tjetres ,te shperndera ose qe tërësisht të mbulojne jakën. 2. Duke filluar nga maja e jakës,…
Kam gjetur këtë ide të mrekullueshme në një faqe interneti dhe vendosa të provoj ta bëj këtë! Unë mendoja se për të bërë një ABAYA në vetëm 2 orë është goxha e pamundur . Kështu që unë e shikova atë, dhe mund të them , nëse ju keni një përvojë…
Ridizajnim i bluzes  

Na kontaktoni:

Për paqartësi, pyetje, sugjerime, bashkëpunime, vërejtje dhe arsye të tjera na kontaktoni:

Email
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel:
+377 44 000 111

Prishtinë
Rruga "Pa emer".

Vegëza të dobishme

Ngjarje të rëndësishme

Grup i nenave gjidhenese ne Fb

18 December 2014

Gupi i nenave gjidhenese ne FB (https://www.facebook.com/groups/gjidhenja/) Ky grup ka per...

“Klubi i librit”

29 April 2014

Selam alejkum motra të dashura, Insha Allah Qendra EMTEC (Prishtine) po...

Kurs online

02 April 2014

Abonohuni

Për tu njoftuar për publikimet dhe ngjarjet e fundit përmes emailit, ju lutem abonohuni me emailin tuaj.